Autokooli hinnad

Koolituskursusele registreerumineTasuta
Teooriakursus E-õpe220 €
Sõidutund automaatkäigukastiga (45 min) (hind kehtib õpilasele, kes läbib kogu algõppe kursuse) 33 €
Sõidutund manuaalkäigukastiga (45 min) (hind kehtib õpilasele, kes läbib kogu algõppe kursuse) 33 €
Sõidutund (45 min) teiste autokoolide õpilastele (hind kehtib õpilasele, kes soovib ainult sõiduõpet)35 €
Autokooli teooriaeksamEsimesel korral tasuta
Autokooli teooriaeksamHind kehtib korduseksami tegijatele ja neile, kes on läbinud teooriakursuse varasemalt teises autokoolis20 €
Autokooli sõidueksam66 €
Esmaabikoolitus60 €
Pimeda aja koolitus70 €
Libedasõidukoolitus90 €
B-kat. õppekavakohase koolituskursuse kogumaksumus1430 €
Autokooli kiirkursus 4 nädalaga (paketihind)Sisaldab: teooriaõpe, 28 sõidutundi, esmaabikoolitus, pimeda- ja libedasõidukoolitus, autokooli teooria- ja sõidueksamAlates 1870 €
Autokooli kiirkursus laiendatud mahuga. Kestus 6 nädalat (paketihind)Sisaldab: teooriaõpe, 40 sõidutundi, esmaabikoolitus, pimeda- ja libedasõidukoolitus, autokooli teooria- ja sõidueksamAlates 2300 €
Jätkuõpe2 sõidutundi koos nõustamisega80 €
Koolituskursuse tunnistuse väljastamineTasuta
Dokumendi duplikaadi väljastamine30 €
Teisest autokoolist ületuleku menetlustasuKokkuleppel
Arhiveeritud dokumentidest väljavõtte tegemine50 €
Õpiväljundi saavutamise hindamine sõiduõppes66 €
autokool ecodrive hinnad

B-kategooria koolituskursuse hinnakirja selgitus

Autokooli lõplik maksumus koosneb mitmest komponendist:
teooriaõpe + sõidutunnid (vähemalt 28 tundi) + esmaabikoolitus + pimeda aja koolitus + libedasõidukoolitus + sõidueksam.
Kogu summat ei tule tasuda korraga, vaid osade kaupa, vastavalt läbitavatele koolitustele. Enne koolitusega alustamist on esimene sissemakse teooriakursuse hind.

Koolituskursuse lõplik hind sõltub sellest, kui mitu sõidutundi on vaja õpingute jooksul teha. Vajalike õppesõidutundide arv on individuaalne ja oleneb paljudest teguritest. Enamasti on hea sõiduoskuse ja riiklikul sõidueksamil eduka tulemuse saavutamiseks vajalik läbida rohkem sõidutunde, kui riiklikus õppekavas toodud miinimumtundide arv ette näeb.
Pärast ettenähtud sõidutundide läbimist meie autokoolis õppesõidu hind ei muutu kallimaks nagu paljudes autokoolides seda ette tuleb. Lisasõidutundide hind meie autokooli õpilasele jääb samaks, mis põhitundidelgi.

Teoorialoengute eest tuleb tasuda enne loengukursuse algust. Väljastame arve peale koolitusele registreerimist ja seda saab tasuda ülekandega. Kui soovite arvet ettevõttele, siis ka see on võimalik. Koolitusele registreerimisel märkige ära millisele ettevõttele arvet soovite.
Sõidutundide eest tasutakse arvega, enne nende toimumist.
Pimeda aja koolituse ja libedasõidukoolituse eest tasutakse enne koolituse toimumist.

Autokooli kiirkursuse puhul rakendub paketihind. Vajadusel saab sõidutunde juurde osta.
Loodame, et saite seda lehte külastades hea ülevaate kuidas ja millest kujunevad autokooli hinnad.

Transpordiameti riikliku teooria- ja sõidueksami riigilõivust saad lähemalt lugeda siin.