Autokooli hinnakiri

Autokooli hinnad sisaldavad kõiki makse.

_

Koolituskursusele registreerumine
Teoorialoengud (28 tundi)
Sõidutund, 45 min (E-R, 9-18)
Lisasõidutund, 45 min (E-R, 9-18)
Sõidutund muul ajal
Autokooli teooriaeksam
Autokooli teooriaeksam (korduv)
Autokooli sõidueksam
Esmaabikoolitus
Pimeda aja koolitus
Libedasõidu koolitus
Koolituskursuse tunnistuse väljastamine

Tasuta
160 €
20 €
20 €
Kokkuleppel
Esimesel korral tasuta
15 €
25 €
35 €
45 €
55 €
Tasuta

autokooli hinnakiri

B-kategooria koolituskursuse hinnakirja selgitus

Autokooli lõplik maksumus koosneb mitmest komponendist.
teoorialoengud + sõidutunnid (vähemalt 21 tundi) + esmaabikoolitus + pimeda aja koolitus + libedasõidukoolitus + sõidueksam.
Kokku on kogu koolituskursuse orienteeruv maksumus alates 740 €. Pane tähele, et see hind sisaldab ka kõiki lisakoolitusi.

Koolituskursuse lõplik hind sõltub sellest, kui mitu sõidutundi on vaja õpingute jooksul teha. Vajalike õppesõidutundide arv on individuaalne ja oleneb paljudest teguritest. Enamasti on hea sõiduoskuse ja riiklikul sõidueksamil eduka tulemuse saavutamiseks vajalik läbida rohkem sõidutunde, kui riiklikus õppekavas toodud miinimumtundide arv ette näeb.
Pärast ettenähtud sõidutundide läbimist meie autokoolis õppesõidu hind ei muutu kallimaks nagu paljudes autokoolides seda ette tuleb. Lisasõidutundide hind jääb samaks, mis põhitundidelgi. Miks meie autokoolis hind ei tõuse? Sellel on üsna mitu põhjust. Esmalt väärtustame me oma klienti. Teiseks soovime, et meie klient saaks teenust tarbida fikseeritud hinnaga ja ei peaks muretsema hinna kallinemise pärast.

Teoorialoengute eest tuleb tasuda enne loengukursuse algust. Väljastame arve peale koolitusele registreerimist ja seda saab tasuda ülekandega. Kui soovite arvet ettevõttele, siis ka see on võimalik. Koolitusele registreerimisel märkige ära millisele ettevõttele arvet soovite.
Õppesõidu eest tasutakse jooksvalt, tasuda saab nii sularahas kui arvega (NB! Juhul, kui soovite sõidutundide eest tasuda arvega, siis palun võtke enne sõidutunni toimumist ühendust autokooliga). Meil on ainult üks reegel – sõidutunni eest tasutakse enne selle broneerimist.
Pimeda aja koolituse ja libedasõidukoolituse eest tasutakse arvega või sularahas enne koolituse toimumist.

Peale autokooli lõpetamist ja enne Maanteeametis eksamite sooritamist tuleb tasuda riigilõiv. Kuidas ja kui palju, sellest saad lähemalt lugeda siin.

Loodame, et saite seda lehte külastades hea ülevaate kuidas ja millest kujunevad autokooli hinnad.