Huvitavat lugemist!

Autokooli Blogi

Autokooli õppima asumine

Kuidas asuda autokooli õppima?

_

 Alljärgnevalt tutvustame lühidalt, kuidas käib B-kategooria koolituskursusele õppima asumine ja seal õppimine Ecodrive Autokoolis.
Tutvustame õppetööd. Kirjeldame milliseid täiendavaid koolitusi tuleb autokoolis läbida ja milline on eksamite läbiviimise kord.

Kuidas saada autokooli tervisetõend?

_

Kui oled otsustanud alustada autokoolis õpinguid on vajalik läbida tervisekontroll, et saada tervisetõend.
Tervisetõend tuleb autokoolile esitada enne õpingute algust. Seda saab teha, kas paberkujul või digitaalselt.
Kirjeldame siinkohal veidi pikemalt kuidas saada tervisetõendit mootorsõiduki juhtimiseks.

Autokooli tervisetõend, autokool tallinnas, blogi
kuidas sooritada teooriaeksamit

Teooriaeksamiks valmistumine

_

Liiklusteooria õppimine võib sageli tunduda keeruline. Samuti võib teooriaeksam tunduda raske. Järgnevalt toome välja mõned nõuanded, kuidas paremini valmistuda teooriaeksamiks.

Kuidas sooritada edukalt sõidueksam?

_

 Autojuhilubade saamisel ei saa üle ega ümber õppesõidust. Mida õppesõidu juures silmas pidada? Kas mu õppesõidukogemus on piisav, et eksamile minna? Kas ma saan eksamil läbi? Järgnev väike meelespea on siinkohal ehk väikeseks abiks.

sõidueksamiks valmistumine
automaadi load

Miks õppida automaatkäigukastiga?

_

Lähen autokooli – kas valida õppesõiduks manuaal- või automaatkäigukastiga auto?

Sageli seisavad autokooli õpingutega alustajad just ülaltoodud küsimuse ees. Siinkohal polegi ühte ja õiget vastust ning igaüks peab ise leidma endale sobiva variandi.

Kuidas vahetada autokooli?

_

Mõnikord võib juhtuda, et päevakorda kerkib autokooli vahetamine, olgu siis elukoha muutumise tõttu või muudel põhjustel. Esimene küsimus sageli ongi: kas autokooli üldse saab vahetada? Kui jah, siis kuidas? Alljärgnevalt teeme kokkuvõtliku ülevaate, kuidas saab ühes autokoolis alustatud õpingutega edasi liikuda teise autokooli.

Kuidas vahetada autokool
Kuidas taodelda juhiluba maanteeametis

Kuidas taotleda juhiluba?

Eksamiteks registreerimine ja riigilõiv

_

Olete läbinud autokooli ja sooritanud edukalt autokooli teooria- ja sõidueksami. Palju õnne! Olete läbinud suure osa teekonnast juhiloa saamise suunas.

Nüüd võib tekkida küsimus, mida edasi teha. Kirjeldamegi lühidalt, kuidas edasi toimida.

Tule keskkonnasõbralikku autokooli!

_

Tänapäeval pööratakse üha suuremat tähelepanu keskkonna säästmisele ja inimtegevuse ökoloogilisele jalajäljele. Ka autotööstused pole siinkohal erand ning keskkonnasõbralikke hübriid- ja elektrisõidukeid toodetakse ja ka ostetakse üha enam. Tulevikku vaatav tehnoloogia aitab hoida meid ümbritseva õhu puhtama ja see on meie kõigi huvides. Meie autokool annab samuti oma panuse, et olla võimalikult keskkonnasõbralik.

keskkonnasõbralik autokool