Jätkuõpe ja jätkukoolitus autokoolis

Autokooli jätkuõpe ehk jätkukoolitus

Jätkuõpe on vajalik läbida juhul, kui riiklik sõidueksam on kolm korda ebaõnnestunud.

Jätkuõppe eesmärk on juhi süvendatud ettevalmistamine, tagamaks juhile vajalike teadmiste ja oskuste omandamise. Jätkukoolituse sõidutundide käigus keskendume sõidueksamil esinenud puuduste parandamisele. Sõiduõpetaja nõustab koolituse käigus jätkuõppele tulnud õpilast. Samuti annab tagasisidet sõiduoskuse kohta ja juhendab, kuidas esinenud vajakajäämisi parandada. Vajadusel meie koolitaja aitab värskendada ka teoreetiliste teadmiste ja oskuste taset. Selleks on soovitav pärast sõidueksamit Transpordiameti e-teenindusest välja printida sõidueksami raportid ning võtta koolitusele kaasa, et sõiduõpetaja teaks, millele on õpingute käigus vaja rohkem tähelepanu pöörata.

Jätkuõppe minimaalne maht on kaks sõidutundi. Õpilane saab soovi või vajaduse korral jätkukoolituse käigus ka rohkem sõidutunde võtta.

Õppur võib valida jätkukoolituseks talle sobiva autokooli. Jätkuõppe hinnaga meie autokoolis saab tutvuda siin. Pärast registreerimist võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ning võimaldame koolitusega alustada võimalikult kiiresti.

Jätkukoolitusel osalemiseks on vaja kaasa võtta autokooli tunnistus.

Pärast koolituse läbimist edastame samal või hiljemalt järgmisel päeval vastavad andmed Transpordiametile.

Jätkuõppele registreerumiseks palume minna meie kodulehe registreerimisvormile (vastav link asub allpool). Seal palume täita vajalikud väljad ning valida koolituste loetelust jätkuõpe. Seejärel tuleks registreerimisvorm ära saata. Teie e-posti aadressile tuleb kinnitus registreerimise kohta ning me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel ning siis lepime kokku koolituse täpsemad üksikasjad ja koolituse aja.

Jätkuõppe vajaduse korral olete oodatud meie autokooli! Loodame, et jätkuõppe käigus oleme suutnud Teie sõiduoskust olulisel määral parandada ja järgmine riiklik sõidueksam jääb viimaseks ja ühtlasi meeldivaks kogemuseks.

Teil on kiire küsimus koolituse kohta? Palun helistage 55 07 555

Teil on vaja lisainfot? Kirjutage meile info@ecodriveautokool.ee

Vastame Teile kiiresti.

autokool ecodrive jätkuõpe