Miks valida Ecodrive Autokool

Miks valida meie autokool?

Me ei ole nagu teised. Me oleme Ecodrive Autokool.
Teeme kõik endast sõltuva, et meie õpilased omandaksid õppimise käigus parimad teadmised ja oskused.
Kui otsid autokooli, kus eesmärgiks on hea väljaõpe, siis vali Ecodrive Autokool!

Mõned märksõnad:

• meie autokoolis on kasutusel on e-õpe ning seetõttu õppetööd saab alustada õpilasele sobival ajal,
  • mugav sõidutundide broneerimissüsteem internetis,
  • sõidutundidel lühikesed järjekorrad,
  • meie õpilastest 80% läbib riikliku sõidueksami esimesel korral (Transpordiameti andmed)

Pakume head väljaõpet
Meile on tähtis, et meie õpilased saaksid võimalikult head teadmised ja oskused.

Kõrge kvalifikatsiooniga õpetajad
Meie õpetajatel on hea väljaõpe ja suur kogemus nii teooria- kui sõiduõpetajana.

Sõidutundidel on lühikesed järjekorrad
Meie õpilased ei pea ootama pikkades sõidutunnijärjekordades. Võimalik on B-kategooria kursus läbida 6 nädalaga. Soovi korral saab õpilane valida autokooli kiirkursuse!

Sõidutunnid saab broneerida internetis
Meie autokoolis on mugav sõidutundide online-broneerimissüsteem. Selle abil saab näha vabu sõidutundide aegu ja broneerida neid.

Püüame oma autokoolis anda parima, et meie õpilased läbiksid riikliku teooria- ja sõidueksami esimesel katsel. Kui Teile on tähtis, et saaksite hea väljaõppe, siis tulge Ecodrive Autokooli!
Siin saab tutvuda meie autokooli teooria- ja sõidueksami statistikaga (seisuga 01.01.2021). Võrdluseks on välja toodud Harju maakonna keskmised näitajad.
Eksamistatistika kohaselt oleme üks parimaid autokoole Tallinnas.
Allikas: Transpordiamet
autokooli eksamite statistika