Autojuhtide täiendkoolitused

Autojuhtide täiendkoolitus

autojuhtide täiendkoolitus ja liikluskoolitus, liikluspsühholoogia

Autojuhtide täiendkoolitus annab ülevaate kuidas liigelda ohutumalt ja võimaldab vähendada riski sattuda liiklusõnnetusse. Liiklusohutuse koolitus on hea võimalus veoauto- ja bussijuhtidele enda liiklusalaste teadmiste täiendamiseks.

Liiklusohutus saavutatakse hea liikluskultuuriga. Loodame, et meie liiklusohutuse koolituse läbinud juhid  on peale seda vastutustundlikumad, viisakamad ja sõbralikumad liiklejad, samuti ei põhjusta nad enam nii palju liikluskahjusid. Mille tulemusel paranevad ka ettevõtte majandustulemused.

Maht: 4 – 8 akadeemilist tundi.

Koolituse sisu:

• Väsimuse mõju juhile ja liikluskeskkonnale
  • Sõidukiirus ja liiklusohutus
  • Pikivahe
  • Liiklusõnnetuste põhjused ja statistika
  • Juhi tegevust mõjutavad tegurid
  • Liiklusseaduse viimased muudatused

Kursuse hind sõltub kestusest. Täpsema info saamiseks küsi pakkumist: info@ecodriveeesti.ee

Ettevõtte sõidukeid kasutavate autojuhtide täiendkoolitus

Koolituse sisu:

• Liiklusseadus ja selle muudatused
  • Liiklusalaste teadmiste kontroll ja tagasiside tellijale
  • Ohutu liiklemise alused
  • Sõiduki kaitslik juhtimisstiil
  • Sõiduki juhtimine äärmuslikes olukordades ja selle määrang
  • Ohtu ennetavad juhtimisvõtted
  • Sõiduki turvalisus
  • Ohutu sõidujoon

Lisaks teoreetilisele koolitusele pakume ka praktiliste sõiduharjutuste koolitust.

Iga autojuhtide täiendkoolitus on oma sisult ja ülesehituselt ainulaadne. Küsi pakkumist: info@ecodriveeesti.ee