Keskkonnasõbralik autokool

Tänapäeval pööratakse üha suuremat tähelepanu keskkonna säästmisele ja inimtegevuse ökoloogilisele jalajäljele. Ka autotööstused pole siinkohal erand ning keskkonnasõbralikke hübriid- ja elektrisõidukeid toodetakse ja ka ostetakse üha enam.
Tulevikku vaatav tehnoloogia aitab hoida meid ümbritseva õhu puhtama ja see on meie kõigi huvides. Anname samuti oma panuse, et olla võimalikult keskkonnasõbralik.

EcoDriving koolitus

Meie autokool kasutab õppesõidukitena ainult hübriidtehnoloogia põhimõttel töötavaid autosid. Hübriidautode kütusekulu on väiksem kui tavalistel sisepõlemismootoriga sõidukitel, seetõttu tekitavad nad sõites ka vähem heitgaase. Samas suudavad nad ühe tankimisega läbida pikema vahemaa, kui enamik elektriautosid ühe laadimisega.
Lisaks on nii elektri- kui hübriidautodel kasutusel selline tehniline lahendus, mis auto pidurdamisel toodab lisaelektrit, see aga võimaldab omakorda läbida täiendava vahemaa elektri jõul. Need omadused kokku tagavad, et sama arvu kilomeetrite läbimisel hübriidauto tekitab vähem heitgaase kui sisepõlemismootoriga auto.

Hübriidautoga sõitma õppimine pole sugugi keerulisem kui tavalise autoga sõitmine. Vastupidi, see on hoopis lihtsam, kuna hübriidautodel kasutatakse enamasti automaatkäigukasti. Ka meie autokoolis kasutusel olevad õppeautod on automaatkäigukastiga. Automaatkäigukastiga autoga õppimise kohta loe rohkem siit.

Tehes valiku hübriidautoga õppimise kasuks saab igaüks aidata kaasa sellele, et meid ümbritsev keskkond oleks puhtam. Tule Ecodrive Autokooli!